دانلود - ساخت نقشه سایت و وبلاگ رایگان و آنلاین

دانلود اهنگ,سری 60 ورژن5,دانلود نرم افزار, نرم افزار موبایل, اموزشی,دانلود بازی

ساخت نقشه سایت و وبلاگ رایگان و آنلاین

ساخت نقشه سایت و وبلاگ رایگان و آنلاین : یا همان نقشه ی سایت صفحه ای است که به عنوان معرفی کننده ی وبگاه شما به گوگل یا ... است. در بسیاری از موارد صاحبان وبگاه ها خودشان برای سایت خود Sitemap می سازند اما در این آموزش قصد داریم ساخت نقشه ی رایگان برای وبگاه را به شما بیاموزیم. البته اموزش نیست بلکه معرفی یک سایت خارجی است که برای وب نویسان عزیز به صورت رایگان نقشه میشازد. بعد از این اموزش نقشه ی وب خود را به گوگل معرفی کنید. در ضمن نقشه سایت برای افزایش آمار وب نیز مفید است.

ساخت نقشه سایت و وبلاگ رایگان و آنلاین

برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

Create your Google Sitemap Online

ابزار انلاین که معرفی شده است یکی از بهترین ابزارها جهت ساخت Sitemap آنلاین می باشد.

استفاده از این ابزار برای وبلاگ نویسان به این صورت هست که ابتدا sitemap را باید بسازند. سپس sitemap را به صورت html دانلود کنند و کدهای صفحه را داخل یه صفحه ی خالی قرار دهند.

ضرورت استفاده از نقشه برای سایت یا وبلاگ : یکی از بزرگترین و مهم ترین نکات در بهینه سازی سایت یا وبلاگ داشته یک سایت مپ می باشد. زیرا گوگل و یا هر موتور جستجوگر دیگری با استفاده از نقشه سایت می تواند کل سایت یا قسمت اعظمی از آن را در پایگاه داده خود ذخیره کند. به همین خاطر گوگل بهای بسیار زیادی به نقشه سایت می دهد. بعد از ساخت نقشه ی خود به گوگل وب مستر رفته و حتما در آن جا نقشه ی خود را ثبت کنید. از این به بعد است که شاهد خواهید بود که گوگل اکثر یا تمامی صفحات تان در پایگاه داده خود ذخیره کند.

کلمات کلیدی :

ساخت نقشه سایت, نقشه وبلاگ رایگان

کپی این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.(لینک به همین صفحه یا صفحه ی اصلی)


برچسب‌ها: ساخت نقشه سایت, ساخت نقشه وبلاگ, آموزش ساخت SiteMap
نوشته شده در  سه شنبه پنجم مهر ۱۳۹۰ساعت  14:5  توسط وحید |